Forum grupy Banditos

Jest to forum grupy Banditos. Zrzesza ona ludzi pełnych fantazji oraz od najmłodszych lat zafascynowanych małymi stworkami zwanymi pokemonam.


#1 11-01-2012 17:28:42

Arturo

Banditos

Zarejestrowany: 28-11-2011
Posty: 41
Punktów :   

Ulubione filmy

Ostatnio był temat o muzyce to teraz nadszedł czas na filmy, wiec każdy może mi polecić jakieś fajne filmy czy nawet same strony z filmami.

Ps. pamiętniki z wakacji też mogą być

a więc ja muszę zacząć...

-Podryw na głupka
-Urwany film
-wieczny student (wszystkie części)
-superhero
-Poznaj moich spartan
-wysokie loty
-wyścig szczurów
-pokemony xD

jak więcej mi się przypomni to dopiszę...Wy też możecie

Ostatnio edytowany przez Arturo (14-01-2012 13:03:55)

Offline

 

#2 17-01-2012 16:43:12

lucario

Administrator

Zarejestrowany: 07-11-2011
Posty: 158
Punktów :   

Re: Ulubione filmy

Ja też dorzucę coś od siebie.... Lubię wszelkiego rodzaju parodie i komedie typu Dance Flick i Bruce Wszechmogący (ogólnie Jim Carrey). Nie pogardzę też żadnym filmem grozy, prawie żadnym (każdy ma swoje granice, za moją stanowczo stoi Piła) np. Underworld, Zejście (ten w film w dziwny sposób mnie przeraża choć nie wiem właściwie czemu) czy filmy z dr Hannibalem Lecterem, albo po prostu Amerykański wilkołak w Paryżu (tu właściwie jest problem, ponieważ ciężko określić czy to horror czy komedia). Zwykłe fabularne też czasem oglądam, ale to głównie gdy bardzo potrzebuję odmóżdżenia. Te które najbardziej lubię to: Ale jazda(film z przesączony tzw. prawdami życiowymi), Ostatni brzeg(mam do niego sentyment) i oglądany niedawno przeze mnie Jestem legendą.

Offline

 

#3 17-01-2012 19:12:26

Tardis

Użytkownik

Zarejestrowany: 03-12-2011
Posty: 18
Punktów :   

Re: Ulubione filmy

Też się wypowiem. Ja najbardziej lubię filmy przygodowe jak "Skarb narodów" czy "Indiana Jones". Z komedii to "Sposób na blondynkę",  "American Pie". Horrory to lubię takie z potworami, owadami itp. albo takie w których nie wiadomo do końca kto zabija jak "Krzyk". Lubie też fantastykę jak "Wojna światów", "Harry Potter". Jest jeszcze wiele filmów ale wiadomo jak by tak każdy wymienić.

Offline

 

#4 25-02-2012 19:58:49

bolecx

Moderator

Zarejestrowany: 18-11-2011
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ulubione filmy

ok   to  ja  wrzuce  liste  filmów  moim  zdaniem  warta  obejrzenia   będzie  ona  oczywiście  nie  do  końca  kompletna  .  A  że  najbardziej   lubie  filmy akcji  zaczne  od   takiej  listy:)

Dorwać Smarta, Ksiądz 3D / Priest, Skarb narodów: Księga Tajemnic, 
Jestem numerem cztery, Game of Death, Mechanik (  ale   ten  najnowszy  nie  ten  z lat  80  !!),Skarb narodów, Piekielna zemsta, Wrong Side of Town, Moja żona jest gangsterem 3 (    trzecia  czesc  najlepsza   poprzednie troche nudnawe  ),RED, Wyścig Śmierci (  obie  czesci), W grze (  obie  czesci), Włoska robota (  stary  ale    fajny), Ninja zabójca / Ninja Assassin, Święci z Bostonu (  kazda  czesc  genialna), Underworld (   oczywiscie  kazdy  ogladał  ale  musiałem napisac  kazda czesc   super), Wpół do śmierci, Ninja, Pan i Pani Kiler ( oglądac  tylko  z  jak  juz  nie ma co  ), Drużyna A, Jonah Hex, Maczeta (  film  wymiata  dla  kazdego  szukajacego  szybkiej  i  ostrej  akcji:)), Wybuchowa Para, Resident Evil (  kazda  czesc  wiem  kazdy  ogladał  ale  nie  mogłem  sie  powstrzymac ), Tożsamość Bourne'a (  kazda  czesc   wymiata na maksa!!!!!!!), Tylko strzelaj (  bardzo  dobry), Salt, Ong Bak (  kazda czesc  mordobicie  na  najwyzszym  poziomie  a  sceny  walk  z kosmosu  chyba  ), Hard Revenge, Milly: Bloody Battle (  powiem  tylko  krew leje sie jak  wodospad Niagara ), Grupa specjalna , Green Zone, Street Fighter Legenda Chun Li, Undisputed ( kazda  czesc     !!!!!!!!!!), Drużyna potępionych (  warto zobaczyc ), 
Pozdrowienia z Paryża  (  poczatek  słaby niestety), Łzy słońca (  najlepszy film  z    bruces   !!!!!!! obok szklanej  pułapki), żołnierze  kosmosu (  niestety  2  to  strata czasu), Zabójca, xXx (     wszystkie  czesci:)), Wanted, Tylko jeden, Transporter (  kazda  czesc), Torque: Jazda na krawędzi (  tylko  dla  fanów  motorów  ), Turniej (  film  dla  miłośników  gatunku), Sprawiedliwość ulicy, 
As w rękawie 2: Bal zabójców (  niestety  1  czesci  nie  ogladałem  wiec  nie  wypowiadam  sie  co  do  niej), Sin City - Miasto grzechu (  fajny  klimacik  orginalny  scenariusz), Płatny zabójca, Pandorum (  mega  extra  super  ), Od kołyski aż po grób, Naprzeciw ciemności (  wampirki  ),  30 dni ciemności  (  również  wampirki), Kroniki Riddicka (  pewnie  kazdy  ogladał  wszystkie  czesci  ale  napisze  bo uwielbiam  ten  filmik  a   1  czesc  jest super), 
Grindhouse (  obie czesci   sa bardzo  orginalne  z  uwagi  na  scenariusz   , Gol! (    kolejne  czesci coraz  słabsze), Ghost Rider (  przyznaje  sie  2  jeszcze nie  obejrzałem ), G.I. Jane, Doom  (  koncowa  scena  filmu  mnie   rozwaliła    ), Blade (   no  kazdy zna ), Bibliotekarz  (  przygodówka  ale  fajna jak skarby  narodów  i  SAHARA:), Ballistic, Babylon A.D, 13 Dzielnica (  obie  czesci   niezłe), G.I. Joe: Czas Kobry, Niezniszczalni.

Oczywiscie    sa  to  tytuły  mniej znane  przynajmniej  w  wiekszosci   pomijałem  takie jak  szklana  pułapka,  rocky czy inne     znane  produkcje.  Musicie mi  tez  wybaczyc  ale  te  filmy   nie  sa  z 2012  roku,  gdyz jeszcze nie mam  pełnej  listy    obecnych  filmów. Gdyby  ktos  chciał  z innego gatunku  tez  moge  zrobic orprócz  bollywood   romansów  i  innych  tego typu gattunków  ps  życze  miłego  ogladania 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pdhparafialnadruzyna.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl www.errf.pun.pl www.pirackawioska.pun.pl www.orp.pun.pl