Forum grupy Banditos

Jest to forum grupy Banditos. Zrzesza ona ludzi pełnych fantazji oraz od najmłodszych lat zafascynowanych małymi stworkami zwanymi pokemonam.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 08-01-2012 14:51:37

lucario

Administrator

Zarejestrowany: 07-11-2011
Posty: 158
Punktów :   

Problemy z grą.

Wiem, że część z Was zastanawia się co się dzieje z grą. Nie ma zbyt wiele informacji na ten temat. Na moje oko padł serwer i tyle. Administracja nie pokwapiła się o jakieś szczegółowe wyjaśnienia. Jedyne co gracze uzyskali to wczorajsza krótka wypowiedź na naszym fanpage: "Z powodu problemu z serwerem nasza gra nie działa jak powinna i została wyłączona. Administrator już to naprawia. Przepraszamy!" oraz "Gdy będzie coś wiadomo natychmiast was poinformuje.". Obawiam się, że nasz administrator postanowił odtworzyć historie z PokemonGame, dlatego możliwe, że przyjdzie nam się pożegnać. Ja od siebie powiem tyle: Bardzo miło się z Wami spędzało tutaj czas i szkoda trochę tej naszej malutkiej społeczności, ale cóż jak mówi piosenka... nic nie może przecież wieczne trwać...

Offline

 

#2 08-01-2012 16:00:19

Tardis

Użytkownik

Zarejestrowany: 03-12-2011
Posty: 18
Punktów :   

Re: Problemy z grą.

My czyli Huba Buba Snorlax dowiedzieliśmy się (a dokładnie to Maldita się dowiedziała i nam przekazała na forum ) od Ruvreeta że Admin chyba zapomniał opłacić serwer. Jeśli dowiemy się czegoś jeszcze to damy( a dokładnie to ja dam ) znać.

Ostatnio edytowany przez Tardis (08-01-2012 16:00:40)

Offline

 

#3 08-01-2012 18:55:43

lucario

Administrator

Zarejestrowany: 07-11-2011
Posty: 158
Punktów :   

Re: Problemy z grą.

Zapomniał opłacić ok... czyli świetnie mu idzie owo naśladownictwo.... To mnie nawet już śmieszy. A co sobie będziemy żałować...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistykaw.pun.pl www.gornictwo.pun.pl www.lunarvampire.pun.pl www.kmb.pun.pl www.l2utopia.pun.pl